Recenze  a zkušenosti

Chcete se podělit o své zkušenosti? Napište nám, rádi zveřejníme Vaše postřehy.

Přes počáteční nedůvěru jsem zakoupil. O 3 měsících velké zlepšení stavu( svalová distrofie) a nyní dobírám poslední balení. Obrovský posun a i lékař se diví. Děkuji za ochotu, vstřícnost, a lidský přístup. Děkuji.

Ivan Z. Turnov

8.8.2019

Díky za tuto metodu léčby. Koupila jsem buňky mamince, která měla potíže s pamětí a špatně chodila. Doktoři ji dávali plno léků a nic nepomohlo, až teprve kmenové buňky. Po 3 měsících bylo vidět zlepšení a po dobrání celé kůry je v pořádku. Takže s díky

Eva , Harachov

17.7.2019

Mamce pomohly kmenové buňky vyléčit bércový vřed. Děkuji za ochotu a rychlé dodání

Marie K., Doubravany
Skvělá léčba, moje lupénka je pryč a ještě k tomu dobře vypadám. Díky a můžu jen doporučit
Katka, Nový Bydžov
S nejistotou jsem objednala 4 balení na vyzkoušení a jsem nyní ráda že jsem do toho šla. Byla jsem stále unavená a měla deprese. Nyní se cítím fajn a ještě doobjednávám další. Je dobře, že se našla tato metoda uzdravení. Díky moc
16.7.  2019 Petra L.  Libverda

Ahoj lidičky, nebojte se koupit kmenové buňky. Opravdu pomáhají a dovezou je až domů. Mám 12 letou dceru, která měla často ekzémy a vyrážky. Na kožním jsme byli dost často, ale nic nám nepomohlo, jen když dali mast s kortikoidama. Ale ta se nesmí často používat. Až po léčbě buňkami má dcera klid od ekzému. Je to skvělé a mohu tedy jen doporučit.

Klára s dcerou Viktorkou.  Hradec Králové

Kmenové buňky jsem objednala pro svého koně, který se po úrazu  velmi špatně hojil a po 3 měsíční léčbě je už to o hodně lepší. Objednávám  ještě další a děkuji moc za rychlé jednání .

5.6.  Jana, Nová Paka
Musím poděkovat za možnost této léčby, jelikož to opravdu funguje. Mám pár kilo navíc a jelikož jsem kvůli oslabeným plícím neudýchala cvičení , nemohla jsem zhubnout. Po léčbě se mi dýchání o hodně zlepšilo a nyní cvičím denně bez problému.
6.6. 2019 Díky Irena, Moravské Budějovice

Děkuji za veškeré informace, za ochotu rozdělit terapii na několik odběrů, a to bez navýšení ceny.  Pro nás je to velká finanční zátěž vše koupit na jednou. Přeji hodně štěstí v boji s úřady a všem co nevěří, mohu jen doporučit.

Libuše P., Jablonec N. Nisou.

29.5.2019

 

Chtěli bychom poděkovat  jako celá rodina za pomoc. Rychlost zlepšení stavu našeho otce je obdivuhodná, a všem se nám  nyní daří lépe.

Olga J. Praha 9

23.5.2019

Děkuji p. Václave, že jste mi sehnal celou kůru. Lupenka je na ústupu po 2 měsících obrovský posun. Moc děkuji za čas, za doporučení a za dobrou cenu. Díky.

Jaroslav H. Nový Jičín.

26.3.2019

 

Velké poděkování Vám všem, kteří jste nám sehnali tuto léčbu.  Oči se dávají do pořádku, a vzhledem k tomu, že jsem skoro neviděl a byl odkázán na asistenci, dnes vidím.  Velké poděkování a moc úspěchů přeji.

Regina  S.  Třinec

20.2.2019

Moc děkuji těmto lidem, kteří mi pomohli sehnat celou léčebnou kůru. Rychlé, a vstřícné jednání, osobní dovoz až ke mně. To vše do týdne od objednání.Zdravotní stav se mi zlepšil a oproti jiným dovozcům za rozumnou cenu, výrazně nižší. Moc díky a mohu jen doporučit.

Zdenek  H. Prostějov

 

Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Riziko amputace nohy je zažehnáno a katastrofální scénář se zvrátil k dobrému konci. I lékař se podivil. Děkuji Vám za  PP.

Jiřina H. ,Nový Jičín

25.4.2019

PO havárii jsem byl dle lékařů odkázán na lůžko trvale. Po dvou kůrách chodím a funguji s minimálním omezením. I přes počáteční skepsi, uznávám, že jsem se mýlil. Jsem vděčný, že jsem to nevzdal, a že jsem dostal kontakt na tuto léčbu.

Václav H. Kolín

25.4.2019

Po mnoha 30-ti letech marného boje s lupenkou, kdy jsem vyzkoušel snad vše co je možné, jsem dostal doporučení na tento produkt. Po měsíci, jako by mně fleky na kůži pomalu vypalovaly ze vnitřku těla. Po třech měsících všechna ložiska stále mizí a jsou již nepatrná. Za tu cenu, i když nemalou je to zázrak, a já nelituji.

Filip G. Příbram

Měla jsem špatné oči a velmi špatnou termoregulaci, s horším krevním oběhem. Po kůře která trvala 3 měsíce vše napraveno a vše se stále zlepšuje.

Jana D.

24.4.2019

Lékaři mi nabízeli totální endoprotézu. Po užívání 3 měsíční kůry jsem bez bolestí ( dříve obtížné ujít 500m) a dle rentgenu i lékař nechápe, proč měla být dána totální náhrada kloubu, když je vše téměř v pořádku. Doberu celou kůru a opět se podělím o informace a zkušenosti. Ostatní problémy, jako zhoršený zrak, bolesti kloubů, vše je pryč. Moc děkuji za  léčebnou kůru.

R. Dusek

17.4.2019

Trvalo asi dva týdny, než se projevil efekt a už je to půl roku a noha bolí méně. Je vidět, že ujdu delší trasu než před tím.

Jana S.

10.4.2019

Nevěřili jsme, ale zkusili jsme. Otec po mozkové mrtvici na lůžku. Po celé kůře nyní chodí s pomocí hole, je schopen se sám najíst. Díky moc Havránkovi.

14.4.2019

Osobně jsem nevěřila, ale po téměř 4 měsících zlepšení.  Nabízenou operaci kyčle nemusím podstupovat a vedlejší účinky, jako zlepšení očí, pleti a celkového zdraví jen s údivem pozoruji.

Ochota při obstarání kůry s dovozem přímo k nám. Moc děkuji a přeji hodně spokojených pacientů.

A dovětek: neberte poplašné zprávy v tisku tak vážně. Píší je jen  Ti, kteří nechtějí uzdravit, ale chtějí pomlouvat a inkasovat zisky od pacientů v několikanásobně vyšších cenách.

Hanka B

10.1.2019

 

Děkuji, a to upřímně

přes počáteční nedůvěru, a vysokou cenu se omlouvám za nedůvěřivost. Dnes vím, že to opravdu funguje a není se čeho bát. Budu doporučovat známým v okolí. profesionální přístup mne udivil. Děkuji moc.

Helena P. Rokytnice n. Jizerou

Psalo se v tisku

 

Nejen léčbu nemocí, ale i zlepšení kvality života  umí Kmenové buňky zařídit.

V dřívější době  známí umělci dojížděli do zahraničí, především do Švýcarska, kde podstupovali terapii právě s kmenových buněk. Ty nedokážou zastavit čas, ale velmi razantně  zpomalí opotřebení našeho organismu a začnou regenerovat tkáně. Jak vlasy, svaly kůži a další orgány. Je až neuvěřitelné, že to takto funguje, a bohužel o tom není velké povědomí.

A do dnešní doby se neustále léčí na klinikách  plastické a estetické chirurgie. Je to jeden z nejběžnějších postupů. A proč navštěvovat kliniky, když můžeme sami  pomoct našemu tělu, v pohodlí domova?

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Množství pacientů to jen potvrzuje.

Vyzkoušejte omlazení kmenovými buňkami: Hollywoodský recept na věčné mládí

Viditelně stárnout nechce nikdo, ale slavné dámy mají přímo v popisu práce mladistvý vzhled. Proto neustále hledají, jak zastavit čas a objevy vědy jim v tom vycházejí vstříc.

Jak efektivní je omlazení za pomoci kmenových buněk? Laicky si je můžeme představit jako své vnitřní léčitele: když si například poraníme pokožku, jsou zodpovědné za její hojení. V Hollywoodu je nejrozšířenější metoda, jak pleť omladit právě za pomoci kmenových buněk.

Podstoupily ji třeba Helen Mirren, Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow nebo Jane Fonda.

Objevil se zázračný lék na Parkinsonovu chorobu ?

Terapie s pomocí kmenových buněk mohou doslova změnit životy miliónům pacientů s Parkinsonovou chorobou, prohlásili britští lékaři. Studie na více než stovce pacientů prokázala, že tato metoda dokáže zastavit tuto nemoc.

LÉČBA PARKINSONOVY NEMOCI KMENOVÝMI BUŇKAMI

Parkinsonova nemoc je neurodegenerativní progresivní onemocnění, kdy dochází k mozku ke snížení tvorby dopaminu, a tedy i počtu neuronů, které je tvoří. Je tedy logické, že léčbou je nahrazení těchto ztracených neuronů, aby se obnovila tvorba dopaminu.

Příznaky Parkinsonovy nemoci jsou hlavně poruchy hybnosti, třes, potíže se zahájením pohybu atd.

Toho je možné dosáhnout pomocí kmenových buněk. Autoři studie testovali léčbu dlouhou dobu.  Pacientům, kterým podali indukované pluripotentní kmenové buňky, tj. vytvořené kmenové buňky.  Tyto se přemění na potřebné neurony. U pacientů,  trpících Parkinsonem, došlo po podání buněk k výraznému zlepšení klinického stavu a obnovení pohyblivosti. Při bližších testech se potvrdilo, že se zvýšila produkce dopaminu a pomocí pozitronové emisní tomografie se monitoroval přežití a rozšíření a funkce podaných buněk a také imunitní odpověď, jakou podání vyvolalo. Pacienti byli sledováni 2 roky. Léčba se ukázala být jednak účinná, a jednak také bezpečná a vědci se budou chtít snažit přenést tuto léčbu i do veřejné humánní medicíny.

 

 

Léčba kmenovými buňkami se u nás testuje na prvních pacientech

https://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/zdravi/lecba-kmenovymi-bunkami-se-u-nas-testuje-na-prvnich-pacientech_289061.html

 

16.3.2019

zpráva z tisku:

Dne 15. února se konal Křest knihy od autora, který popsal své zkušenosti se závažným onemocněním mozku, kterým je cévní mozková příhoda, s následnou léčbou a s celým procesem problémů, beznaděje, ale i uzdravováním.

 

Obsahem knihy je výpověď člověka, kterého ve 46 let postihla velmi těžká nemoc. Popisuje, jak zvládal těžké chvíle v ohrožení života i to, jak se s celou situací vypořádal. Z plného zdraví se najednou ocitl v nemocnici v ohrožení života a plný starostí, co bude dál. Byl bezvládný, napojený na přístroje na jednotce intenzivní péče. Nejistota a spousta nezodpovězených otázek, týkající se rodiny, co bude s ním, jak se vypořádá s novou situací? Jak bude probíhat léčba a jaké jsou vyhlídky na zlepšení? Ale svitla naděje, když se zkontaktoval s prof. MUDr. Jaroslavem Michálkem, který mu nabídl unikátní léčbu kmenovými buňkami v Rakousku. Následovala změna stravovacího režimu, důsledná rehabilitace, učení se mluvit, chodit, číst, psát atd.

 

Dnes tomu jsou tři roky, kdy Ing. Kulha je po aplikaci kmenových buněk, žije plnohodnotným životem, mluví plynule, jezdí autem, pracuje atd., ale musí být velká spoluúčast na zlepšení stavu i od pacienta.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Lékař ostravské fakultní nemocnice Václav Procházka zachraňuje lidem nohy před amputací pomocí kmenových buněk. Ve čtvrtek na ministerstvu zdravotnictví s kolegy přesvědčuje odborníky, aby léčbu hradily pojišťovny. Každý rok přichází o nohy přes jedenáct tisíc diabetiků.

Kvůli léčbě nohou kmenovými buňkami se už řadu měsíců hádají čeští lékaři i politici.

Zatímco lékaři z Ostravy a IKEM, kteří pomocí kmenových buněk už sedm let zachraňují nohy diabetiků před amputací, prosazují léčbu mezi výkony hrazené pojišťovnami, jiní odborníci jsou proti.

Asi nejznámějším odpůrcem je předseda sněmovního zdravotního výboru Rostislav Vyzula (ANO

„Je to možná nadějná terapie pro některé pacienty, určitě v tom pokračujme, nicméně nikde v Evropě to není hrazeno ze zdravotního pojištění, ale z grantů, což je cesta i pro Česko. Dáváme z grantů ročně čtyři miliardy na nejrůznější projekty, tak bych se divil, kdyby se nenašly desítky milionů i na tento další výzkum,“ říká lékař Vyzula, podle kterého je zatím metoda málo odzkoušená.

S tím nesouhlasí Václav Procházka, šéf ostravského týmu lékařů, kteří kmenovými buňkami zachraňují před amputací nohy pacientů, u nichž jiné metody léčby selhaly.

„Existuje přes padesát klinických studií a metoda je otestovaná na více než 1 500 pacientech v celé Evropě. V Itálii ji pojišťovny hradí,“ líčí lékař s tím, že ostravská nemocnice zatím léčila kmenovými buňkami přes sto pacientů a má stejně dobré výsledky jako zahraniční centra.

Zdroj: https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/ostravska-fakultni-nemocnice-zachranuje-unikatni-lecbu-kmenovymi-bunky.A150122_2133339_ostrava-zpravy_sme

Hádky politiků kvůli kmenovým buňkám mohou odskákat lidé, jimž hrozí amputace nohy. Část z pacientů, kterým nezabírala běžná léčba, zachraňují ostravští lékaři už šest let právě buněčnou terapií. Teď ale nemohou.

Jaroslav Kořenovský z Ostravy se v roce 2008 stal teprve druhým pacientem, který vyzkoušel léčbu ischemické choroby dolní končetiny novou metodou. Ve svých 74 letech má díky tomu obě nohy, netrpí bolestmi a může chodit na procházky. | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

Rozruch kolem léčby kmenovými buňkami nechápou lékaři ani pacienti, kteří mají s metodou výborné zkušenosti. Na politickou válku mohou podle nich doplatit nemocní.

„Lékaři mi chtěli amputovat pravou nohu pod kolenem. Už bylo rozhodnuto, protože cévy v noze byly ucpané, žádná léčba nezabírala a začal černat palec i pata,“ vzpomíná na rok 2008 Jaroslav Kořenovský z Ostravy-Svinova.

Dnes už popisuje trápení s úsměvem. Ve svých 74 letech má totiž stále obě nohy, chodí, netrpí bolestmi a zvládne rytí zahrady, což za něj předtím musely obstarat děti. Jeho štěstí bylo, že ostravská fakultní nemocnice začala před šesti léčit ischemickou chorobu dolní končetiny novou metodou: aplikací kmenových buněk odebraných z kostní dřeně pacienta. Pan Kořenovský byl druhým pacientem, který ji vyzkoušel, když selhaly jiné metody.

Není bolestivá a nemá vedlejší účinky

„Ve vlaku mě rozbolela noha. Na nádraží už jsem nemohl chodit. V nemocnici mi dali dvacet kapaček, ale nepomohly. Do nemocnice jsem se opakovaně vracel,“ líčí senior. Lékaři se mu snažili ucpané cévy roztáhnout a zprůchodnit léky i katetrem, nakonec je přemostili cévami, které mu vyoperovali z levé nohy. Jenže vše bylo marné. Jako poslední možnost mu nabídli kmenové buňky.

„Bylo to neuvěřitelné. Krátce po zákroku se mi výrazně ulevilo a mohl jsem chodit. V nemocnici jsem strávil jen pět dní, od té doby mi stačí jedna kontrola ročně. S nohou nemám problémy. Palec i pata se časem zahojily. Buněčná léčba přitom nebyla bolestivá a nemá žádné vedlejší účinky. Nechápu, proč ji zdravotní pojišťovny odmítají platit,“ diví se Jaroslav Kořenovský.

Zákroku za 103 tisíce korun se dočkal jen díky grantu, který lékaři dostali na klinickou studii metody.

Doufali jsme v platbu pojišťoven, říká ředitel

„Studie ukázala, že léčba je účinná a bezpečná. Podobných studií je ve světě asi 50. V Německu a Itálii už používá kmenové buňky k léčbě ischemické choroby nohy 55 pracovišť a pojišťovny některým zákroky hradí,“ vysvětluje Václav Procházka, náměstek ředitele ostravské fakultní nemocnice, který se věnuje léčbě kmenovými buňkami a jejich výzkumu.

Teď se ale bojí, že s léčbou je konec. „První desítky pacientů jsme léčili díky grantu. Další léčbu jsme hradili z vlastních zdrojů v dobré víře, že jde o perspektivní metodu a brzy ji budou hradit pojišťovny. Teď jsme v situaci, že ji dál zřejmě nebudeme moci nabízet. Pokud nezískáme další grant, nebo pokud za ní lidé nezaplatí,“ krčí rameny ředitel nemocnice David Feltl.

Zdroj: https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/kmenove-bunky-mohou-zabranit-amputacim-lecbu-vsak-nici-politicka-valka.A141111_2115287_ostrava-zpravy_jog