Často kladené otázky

 

PROČ PURTIER PLACENTA?

PURTIER Placenta používá pouze nejčerstvější a nejjemnější živé buňky z placenty .

CO JE TERAPIE ŽIVÝMI BUŇKAMI?

Terapie živými buňkami je již dlouho a v minulých letech se do Švýcarska dostávali bohatí a slavní lidé, kteří dostávali injekce ovčí placenty a viděli, jak vypadají krásně a mladě. To je tajemství mládí a krásy a  tyto výsledky jsou úžasné. Tyto injekce musí být provedeny profesionály a stojí kolem 30 000 dolarů. Navíc, protože injekce musí používat čerstvé buňky, placenta musí být zmrazená, sterilizovaná a čerstvá.

Díky většímu výzkumu a vývoji, včetně technologie sušení vymrazováním, můžeme nyní zachovat aktivní složky této placenty. S přidanou ochranou optimálních skladovacích metod můžeme tyto doplňky udržet  tři až čtyři roky. Buňky musí být živé a aktivní, aby posílily tělo a podpořily metabolismus.

JE PURTIER PLACENTA LEPŠÍ NEŽ PLACENTA INJECTION?

Pokud jde o injekci placenty, musí být podána lékařem, protože existuje riziko šoku, alergických reakcí a infekcí. Jsou také samozřejmě velmi drahé a většina lidí nemá luxus dovolit si $ 30,000 za léčbu.

PURTIER Placenta však poskytuje podobné výsledky a je k dispozici všem díky výrazně nižší ceně.

JAK SE PURTIER PLACENTA LIŠÍ OD NORMÁLNÍ PLACENTY?

PURTIER Placenta pochází z čerstvé jelení placenty, která obsahuje vysoce koncentrované živiny a další účinné látky. Tyto přísady pomáhají zlepšit optimální zdraví.

Normální placenta je typicky zpracována do práškové formy, což znamená, že již neobsahuje žádné aktivní složky. Takže můžete vidět, jak je PURTIER Placenta lepší než běžné placenty.

PROČ BYSTE MĚLI KONZUMOVAT PURTIER PLACENTA?

Začneme stárnout od okamžiku, kdy se narodíme. Ve skutečnosti máme potenciál žít 120 let a někdy i více. Drtivá většina lidí však podlehne předčasnému stárnutí a zdravotním stavům, které jsou způsobeny věcmi jako je strava, stres, nezdravý životní styl a znečištění životního prostředí.

Špatné návyky mohou způsobit, že tělo vytvoří volné radikály. Tyto volné radikály ničí tkáně a buňky v těle a také způsobují, že tělo stárne. Když užíváte PURTIER Placenta, můžete zvýšit svůj metabolismus, vidět mladistvou pleť a optimalizovat své zdraví.

PURTIER PLACENTA : JAK TO FUNGUJE?

PURTIER Placenta je vyrobena z živých buněk, které pomáhají posilovat funkce a růst tkání, které jsou již ve vašem těle. Jinými slovy, tyto nové živé buňky „probudí“ spící buňky v těle, což vede k lepšímu zdraví a znatelné regeneraci těla.

JAK SE PURTIER PLACENTA VSTŘEBÁVÁ DO TĚLA?

Vzhledem k tomu, že PURTIER Placenta je vytvořena pomocí nejnovější technologie, můžeme zajistit, že se živiny rychle vstřebají do těla. Díky emulgační technologii, kterou používáme při výrobě se absorbují i ​​největší molekuly.

KDO TO POTŘEBUJE?

Placenta je ideální pro každého, kdo si všimne, že jeho tělo začalo stárnout. To je také dobré pro lidi, kteří chtějí zvrátit běh času, vypadat a cítit se více mladistvý a kdo chce udržet své nejlepší zdraví po dlouhou dobu.

KDY BYCH MĚL ZAČÍT UŽÍVAT PURTIER PLACENTA?

Po 25 letech věku se proces stárnutí těla začíná dávat rychle  do pohybu. Proto se doporučuje, abyste ji začali užívat i když nemáte žádné znatelné zdravotní problémy. Nicméně, i když máte více než 25 let, můžete užívat PURTIER Placenta kdykoliv, protože pomáhá udržovat a zlepšovat mladistvost vašeho těla a vašeho zdraví.

JAKÉ JE DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ?

Doporučená dávka přípravku PURTIER Placenta je čtyři tobolky denně po dobu prvního měsíce a poté dvě tobolky denně v následujících měsících.

PO KONZUMACI PURTIER PLACENTA JE „TEPLO“?

Obecně platí, že lidé zažívají „teplo“ těla. Při užívání přípravku PURTIER Placenta doporučujeme dodržovat pitný režim.

JAK DLOUHO MÁM UŽÍVAT PURTIER PLACENTA?

Doporučujeme, aby lidé užívali přípravek PURTIER Placenta po dobu šesti měsíců. K úpravě funkcí těla potřebujete několik měsíců. Nicméně, protože každý je jiný, možná zjistíte, že si ho můžete vzít na kratší dobu, nebo si ho musíte vzít na další měsíce.

MOHU PŘESTAT UŽÍVAT PURTIER PLACENTA PO DVOU MĚSÍCÍCH ?

To je osobní volba, ale doporučená doba spotřeby je minimálně 6 měsíců pro PURTIER Placenta, aby se dosáhlo výraznějších výsledků.

MOHU PURTIER PLACENTA POUŽÍVAT DÉLE NEŽ 6 MĚSÍCŮ?

Je naprosto v pořádku pokračovat v užívání přípravku PURTIER Placenta déle než šest měsíců. To platí zejména v případě, že stále ještě prožíváte velké změny zdravotního stavu k lepšímu.. Neexistují žádné vedlejší účinky, ani se na nich nestanete závislý. Čím déle budete užívat, tím déle bude probíhat regenerace těla.

MOHU VZÍT DALŠÍ DOPLŇKY S PURTIER PLACENTA?

PURTIER Placenta je doplněk, který vám dává mnoho výhod, včetně vitality, mladosti a zlepšeného zdraví. Vyrábí se jedinečným výrobním procesem s použitím  placenty a devíti dalších přírodních složek. Reguluje funkce vašeho těla a dlouhodobě poskytuje živiny.

JSME OFICIÁLNÍ OBCHOD?

Jsme distributorem Purtier Placenta. Pokud plánujete získat členství a získat bonusy za podporu Purtier Placenta, obraťte se prosím na místní distributory, kteří vám doporučili produkt přímo pro další pomoc. Veškerý prodej  není vázán  s žádným členstvím.

Odkazy na webové stránky s problematikou Kmenových buněk a léčby.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/468288-kmenove-bunky-znamenaji-nadeji-pro-pacienty-s-roztrousenou-sklerozou.html

 

https://www.lidovky.cz/relax/veda/neviditelne-kmenove-bunky-vedci-hlasi-prulom-v-lecbe.A190227_113440_ln_veda_ape