Naše terapie  kmenovými buňkami se totiž neprovádí pomocí injekcí. Purtier Placenta opraví DNA buněk v pleti plus doplní kyselinu hyaluronovou.

Jde o to, že jsou to živočišné buňky, které mají schopnost se dělit a přeměnit se na jiný buněčný typ. No a to umožňuje tělu vytvořit nové buňky a tak opravit poškozené části těla. Je to opravdu moc zajímavé a  terapie kmenovými buňkami je opravdu průlomová metoda a odsunuje botox do pozadí.

Výtažek z kmenových buněk v tomto případě posiluje pružnost kůže a zajišťuje potřebnou hydrataci. K dosažení co nejlepších výsledků je součástí séra i kyselina hyaluronová, a  některé další minerály. Tato metoda je neinvazivní a není bolestivá, protože není nutné sérum zanášet injekčně do hlubších vrstev kůže. Prostě polykáte biokapsle.

Kmenové buňky potom působí v hlubokých vrstvách. Výhodou této metody je i to, že kmenové buňky umějí zlepšit i stav drobných jizviček a defektů pokožky.

Pomocí kmenových buněk je možné řešit i trávicí problémy. V těchto případech se využívá extraktu kmenových buněk střev, slinivky a žaludku. Smyslem této terapie je regenerace střevních tkání. Pokud tedy podstupujete naši terapii, zvyšuje se celková obranyschopnost organismu, schopnost komplexní regenerace a schopnosti vstřebávání důležitých živin. Díky tomu je člověk méně unavený a více odolný vůči infekčním onemocněním. I v tomto případě se doporučuje účinky kmenových buněk podpořit například dietou, která je založená na vyloučení problémových potravin z jídelníčku.

Kmenové buňky  v organismu podporují proces regenerace a posílení imunitního systému tak, aby člověk snáze zvládal dlouhodobý stres a lépe se vyrovnával se stavy souvisejícími s vysokým pracovním nasazením, které je typické pro současnou dobu.

Pracují přesně

Výhodou terapie kmenovými buňkami je, že pronikají k cílené buňce a účinkují přesně na tom místě, kde je jejich efekt očekáván. Na jiném místě neúčinkují.

„K regeneračním a omlazujícím kúrám se používají několikrát pročištěné extrakty kmenových buněk zbavené všech antigenů, jejich použití je tak mnohem širší, než je tomu v klasické medicíně, kde se používají čisté kmenové buňky. I tak je ale nutné při jejich aplikaci dbát určitých zásad.